Szkolenia

Od wielu lat współpracujemy z setkami klientów, dostarczając im wyjątkowych produktów gastronomicznych. Nasze zioła, kwiaty i przyprawy to niestandardowe, ciekawe smaki, które mogą zachwycić Twoich gości. Jako, że sami najlepiej znamy nasze produkty, a także wiemy jak można wykorzystać je najlepiej i wycisnąć z nich pełnie smaku, stworzyliśmy dla Was specjalną ofertę.

Prowadzimy szkolenia dla kucharzy, restauratorów, barmanów i smakoszy – wszystkich tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o naszych produktach. Po odbytem u nas kursie, będziesz dokładnie znać nasz asortyment i wiedzieć, jak możesz go wykorzystać. Z chęcią podzielimy się z Tobą wiedzą na temat ponad 200 produktów, które znajdują się w naszej ofercie. Podpowiemy Ci, które kwiaty są najlepsze w maju, jakie zioła możesz zastosować do przyprawienia kaczki, tak aby jej smak stał się nowym przeżyciem, a także nauczymy Cię, które z naszych specjałów idealnie komponują się z drinkami.

Jeśli chcesz nabyć nowej wiedzy i umiejętności, wprowadzić do swojej kuchni wyjątkowe przyprawy i urozmaicenia, zachwycić swoich gości świeżymi i oryginalnymi smakami – to czekamy właśnie na Ciebie.